Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Van olyan, hogy 5hós babám megeszik majdnem egy egész univeres alma-őszibarackot és még utána 120-130ml tápszert is megiszik?

Az univeres 163g. Kb 1 kiskanálnyi maradt benne véletlenül,lehet azt is megette volna. Mivel az elején vagyunk megkínáltam tápszerrel is 160ml-t csináltam de hagyott kicsit belőle.Legalábbis mikor nem kapta be egyből,henem kipöckölte a nyelvével,elvettem nehogy baja legyen a sok kajától. Mekkora valószínűséggel fog fájni a hasa?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alma, őszibarack, bébiétel, püré, hozzátáplálás, baba, Univer

ápr. 9. 10:11  Privát üzenet  

A válaszok
Üresen a gyümölcs az cukor, meg víz, sem nem laktató, sem nem tápláló, így önmagában nem csoda hogy éhes volt utána, illetve hogy meg tudott enni ennyi tápszert. hogy fájni fog e a hasa tőle, miért fájna?

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 9. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat hogy gyümölcsre itta a tejalapú tápszert. Én se innék barackra tejet..de ez biztos más. Akkor csak nekem tűnt soknak a mennyiség amit elfogyasztott😁

# 2/3Időpont ápr. 9. 12:07 Privát üzenet
A gyümölcshöz tegyél valami gabonát-rengeteg félét lehet kapni, zabpelyhet, tönkölypelyhet, babakekszet...vagy csak kiegészítő étkezés legyen.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 9. 12:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
7 hetes kisbabám pár napja etetés közben (cumisüvegből tej és táp vegyesen) hátrafeszíti a fejét meg az egész testét és utána ha kiveszem szájából, felrakom a vállamra büfizni,...
10 napos a babám. Eddig nem volt baj az alvassal, evett es utana aludt. Ma viszont egesz nap ebren volt napkozben, kb 20 perceket aludt, azt is kézbe. Azt olvastam egy újszülött...
Terhesen nyújtóztatok úgy, hogy egész nap fájt a poci utána?
Tegnap ovszerrel vedekeztunk, nem ment el bennem, de kiszakadt a gumi. Szakadt gumival kb 20mp-ig csinalhattuk, utana vettuk eszre, hogy az egesz konkretan le van szakadva. Lehetek terhes?
20 hetes terhes vagyok. Kb 4 napja fura rezgéseket erzek a hasam alatt bele rezeg a nemi szervembe is! Az egesz par másodpercig tart es helyre jön par masodpercig utana megint?!...
Kisfiamnak fityma gyulladása van/volt. Orvos látta Betadinos öblitést írt elő. Napközben egész szép de fürdés alatt s utána egy darabig piros lesz. Ez normális vagy miért lehet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!