Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyermekem nem hajlandó...

1 éves gyermekem nem hajlandó darabosat enni. Nem erőltetem, de ha véletlen pici darab marad a pépben, öklendezni kezd tőle. Van, hogy ki is hányja. Mit tehetnék? Hogyan tudnám bevezetni neki a darabos ételeket? Vagy majd megérik rá?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Megérik rá, ne aggódj! :)
2019. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy falatkákat teszel elé, amit maga vehet a szájába. Lányom pl ha én etetem, és darabka kerül a kajába, akkor ugyanezt játssza, mint a fiad, képes hányni is. Ha viszont maga veszi a szájába akkor vagy lenyeli vagy kiköpi, 50-50%. De nem fuldoklik tőle sose.
2019. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém pont attól fuldoklik ha hagyom, hogy falatkákat egyen, betöm többet is a szájába, a darabosat viszont ette már 1 évesen, szerintem legyél türelmes, majd megérik rá, amúgy a 8 hós bébiétel már darabos, úgyhogy fura, hogy ennyire nem szereti.
2019. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Nehezen jöttem rá, hogy a lányunk nem szereti, ha a pépben darabok vannak, tehát vegyesen a pépest a darabossal, de magában pl. egy kekszet simán elrágott.
2019. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!