Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Paradicsomos krumpliz csinálha...

Paradicsomos krumpliz csinálhatom sűrített paradicsomból?

Figyelt kérdés
Vagy ti hogyan csináltátok?
2019. ápr. 15. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi idős? Én 1 éves korát vettem bolti kész paradicsomot és paradicsomot a fiamnak. Előtte tettem el a fagyasztóba neki főzve. De ugye mi szeptemberben kezdtuk a ht-t. Lehet venni baba ételt paradicsomosat. Azzal kellene kezdeni pár kanállal mert a gyerekorvosunk szerint allergizálhat a paradicsomhéj is.
2019. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos
2019. ápr. 15. 09:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemszívesen veszek bébiételt inkább szeretném én elkészíteni.
2019. ápr. 15. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bébiételt nem szívesen veszel, de sűrített paradicsomot igen? Ebben csak én nem látom a rációt?
2019. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es.igen kérdeztem a sűrített paradicsomoz vagy azt hogy ti hogyan készítettétek el!tehát meghallgatok már lehetőséget is.DE bébiételt nem veszek!
2019. ápr. 15. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Énogtam neki persze figyeltem hogy olyan legyen ami semmit nem tartalmaz


De bevezetnek rendes paradicsommal vezettem be én készítettem paradicsomból frissen


Valóban nincs benne Ráció hogy bébiételt nem akarsz lenni de sűrített paradicsomot igen


A bébiételben biztosan jobb minőségű, biztosan vegyszermentes paradicsomból készül a paradicsompüré

Még a nekünk szánt nem

2019. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert egyébként hogy szoktad?

Ennek tényleg akkor van értelme ha saját paradicsomsűrítményed, de akkor meg ugyanúgy ahogy szoktad csinálni.

Ha paradicsomból szoktad akkor én nem adnék a gyerekemnek csak mikor mar van szántóföldi paradicsom augusztusban.

2019. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De magát a zöldséget simán meg lehet pucolni főzés után, gobdolom a magot is kiszeded belőle. Kisszűrőn ár kell nyomni és kész.
2019. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!