Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj ha 7 hónapos babámnak még...

Baj ha 7 hónapos babámnak még nem váltottam ki étkezést?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást.már eszik szépen,jó adagokat is de utánna ha megkínálom anyatejjel akkor még abból is iszik rendesen.nem akarom siettetni,nekem ez így is jó de kb mikor kellene egy étkezést kiváltani?
2019. ápr. 17. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem



Vannak babák,akik már többször is mennyiséget esznek szilárdból, anyatejet mégis ugyanannyit visznek be.


10 hós ismerős baba napi 3*200ml -t eszik meg, mégis 6-8 cicizés van

2019. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nincs semmi előírt tempó erre.
2019. ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

1 eves koraig kizarolag anyatejet fogadott el a babam, es napi max. 1-2 kiskanal puret.

Sosem eroszakoskodtam vele, vagy aggodtam ezen, halad ahogy megerik ra.

4 eves azota mindenevo, nem volt meg beteg, orvost SOSEM latott. ( kulfoldon lakunk, itt nem orvos vegzi a statuszvizsgalatot, vedooltast sem orvos ad ) .

2019. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves koràig cicizett. Legalább 1.5 éves koráig az ebéd után is. És képzeld,abbahagyta :))


Nyugi.

2019. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!