Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 àn lesz 9 hônapos a fiam....

3 àn lesz 9 hônapos a fiam. Ennyi idösen adhatok mâr neki egy kis tésztàt?

Figyelt kérdés
Ebèdre gondoltam csinâlok neki bolognait de tanàcstalan vagyok tèszta tèren. Glutén, tojàs sârgàja be van vezetve mâr.
2019. ápr. 27. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon fontos, hogy a gyermeked táplálkozásáról / egészségéről még véletlenül se a védőnőt vagy az orvost kérdezd, hanem fordulj a Gyakorikérdések szakértő közönségéhez!!!
2019. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanennyi idős a kislányom. Én tojásmentes durum tésztát már adok Neki. A 8 hós bébiételekben is van már tészta.
2019. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves elsö nyilvàn beszèltem mindkettövel erröl mär de nem egy vèlemënyen vannak hozzàtàplàlàst illetöen. Ezèrt kivàncsi voltam/vagyok hogy ki mikor adott a babàjànak. Màsodiknak köszönöm. 😊
2019. ápr. 27. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Vagyis ahelyett, hogy azt mondanád, hogy akkor inkább nem adok neki inkább megkérdezed a GYK-t aztán majd lesz ami lesz. Logikus...
2019. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen èrdekel màsok vèlemènye, tapasztalata is.
2019. ápr. 27. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Még szerencse, hogy nem az oltásokról.
2019. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

61 % os, Az orvos nem arra van hogy ezekre a kérdésekre válaszoljon.


Kérdező, a tészta az víz + liszt ha már bevezetted a glutént miért ne ehetne? Hat hónapos bébiételben már van tészta.

2019. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
8 hónapos bébiételekben már van tészta.Anno hozzátáplálás elején kaptunk egy listát, hogy sacc/kb mit mikor.Tészta pld egyáltalán nincs feltüntetve rajta.Viszont ha a glutént bevezetted, akkor csak arra kell figyelned, hogy lehetőleg tojásmentes verziót vegyél tésztából.Na meg nem tudom a paradicsom be van e vezetve.Bírja e a fiad? Az enyém sajnos nem:/
2019. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hozzàtâplàlàsi tàblâzatban nekünk sincs feltüntetve a tèszta. Igen paradicsom be van vezetve nincs probléma vele.
2019. ápr. 27. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Tojásmentes durum nyugodtan mehet. Puhábbra főzd neki, mint magatoknak, imádni fogja. 😊
2019. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!