Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan váltsak ki így étkezést?

Hogyan váltsak ki így étkezést?

Figyelt kérdés
1,5hónapja keztük a hozzátáplálást.sok mindent eszik a kislányom.megeszik egy étkezésre egy egész üveges bébiételnyi adagot.de utánna mégis kér egy kis anyatejet.hát így sosem fogunk tudni étkezést kiváltani.tudom hogy ez nem lóverseny de akkor is.azért már jó lenne ha legalább a tízórait ki tudnánk váltani.mit csinálok rosszul?
2019. ápr. 28. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad, ez nem lóverseny, egyáltalán nem baj, ha még kér anyatejet. Hány hónapos?
2019. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szomjas lesz, próbáld megitatni evés után. De fontos lenne tudni, mennyi idős.
2019. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19.-én volt 7 hónapos
2019. ápr. 28. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,
2019. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi, elküldtem véletlenül.


Szóval teljesen normális, hogy 7 hónaposan még kér anyatejet, de vízzel/teával is próbálkozhatsz utána, ahogy írták korábban. Túl korán szeretnél kiváltani egy étkezést, bőven ráérsz 1 éves korára kiváltani egyet.

2019. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.próbálok neki közben,utánna vizet adni de meg úgy is kéri a tejet.és akkor esetleg adhatok neki uzsonnára is valamit vagy csak tejet?amíg a tízórait nem váltjuk ki addig az uzsonnára se adjak neki mást csak tejet?
2019. ápr. 28. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom is 7 hónapos, 3 hónapja táplálunk hozzá de még így is 1-1,5 óra múlva kér tápszert. Doktornő azt mondta nem valami laktatók a gyümölcsök. Majd ha már komolyabb kaját kap, elég lesz neki. Tegnap pl ebédre rizst főztem neki csirkehússal. Azzal 4 órát kibírt.

Tehát semmi gond, majd idővel!

2019. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én a fiammal egy éves kora után tudtam kiváltani teljes étkezést. Most 19 hónapos, és minden étkezés ki van váltva.

Szóval ne aggódj emiatt.

2019. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!