Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szeretném megismertetni...

Szeretném megismertetni babámat a rágcsálással. Arra gondoltam veszek neki babáknak való kekszet. Tudnátok ajánlani? Vagy ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés
8 hónapos, glutén bevezetve. 4 foga van.
2019. ápr. 28. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiflit, bulátát, gyümölcsös rizspufit
2019. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Babapiskota,husleves,fozelekek. :)

Ilyenkor mar mindent ettem. :)

2019. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem babakekszet adnék, azok túl kemények, a kölesgolyó, kukoricapufi jobb, azonnal szétolvad a szájban.
2019. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan mar utolso..hallottal mar arrol hogy mar a szajban megkezdodik az emesztes?Siman puhabb lesz a babapiskota a nyalatol,semmi baja nem lesz,nem kell parazni.. :)
2019. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, szeretjük a babakekszet, a lányomnak a hipp almás a kedvence, 22 hónapos és ma délelőtt olyan csúnyán nyelte félre a kekszet, hogy igazán ijesztő volt, úgyhogy egy 8 hónaposnak sokkal biztonságosabb a pufi, azt soha nem nyelte félre az elmúlt 1 évben.
2019. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Attol h maskor nem ad neki az ember mert egyszer felrenyelte,attol meg nem fogja megtanulni h hogyan egyen ha ez van.

Ha allergias reakcio miatt van az nem ez az eset ahogy irtad.

2019. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 bocs, de szerintem nem érted. 22 hónapos és kap babakekszet, de egy könnyen félrenyelhetö étel, tehát egy 8 hónaposnak nem adnám, mert kicsi, ellenben a kölesgolyo az egy sokkal könnyebben ehető étel. Allergia? Na ezt végképp nem értem. Nem allergiáról volt itt szó.
2019. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!