Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás kezdetén hogy...

Hozzátáplálás kezdetén hogy csináltátok? Minden új ízből először 2-3 kanállal csak? Mikor növeltétek?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint első egy hónapban minden ízből pár kanál, majd 1 hó után adhatok neki fél vagy teljes adagot. Egy barátnőm védőnője szerint meg első nap 2-3 kanál, másnap ebből mehet fél adag,3. nap még több, majd új íz. Ti hogyan csináltátok? 6 hós a kisfiam.
2019. ápr. 29. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Először egy kiskanál, ha nincs semmi gond, akkor másnap annyit, amennyit megeszik. A barátnőd védőnője mondja jól.
2019. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy, hogy egyre többet adtam. 😊
2019. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én védönőm is úgy javasolta, ahogy a barátnődé.

Én igy csináltam

Első nap 1-2 kanál, másnap a duplája harmadnap fél adag, 4.nap meg amennyi jol esik neki. De én csak azert csinaltam igy mert paramami voltam az elejen nagyon.

2019. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináltuk, ahogy a barátnőd védőnője tanácsolta. Nem kell ennyire elnyujtani, így több hónapot fog igénybe venni akár 1étkezés kiváltása. Mondjuk volt olyan, amit annyira tovább akart enni, hogy hagytuk simán.
2019. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!