Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tényleg nem jók a babaételek?

Tényleg nem jók a babaételek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit boltokban lehet kapni üveges babaételek. Rá van írva, hogy 4 hónapos kortól pl. Tápszeres a babám, és megkóstoltatnék vele más ízt, csak nem tudom hogy lehet e. Védőnőnk hétfőn jön. Vélemények? Van aki azt mondja lehet, van aki azt mondja nem jó a baba számára.

#püré #Hozzàtáplálás #üveges baba étel
2019. máj. 3. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább én készítenék neki valamit. Gyümölccsel érdemes kezdeni a hozzátáplálást tápszeres babánál is.
2019. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, amit 4 hónapos kortól lehet adni, azt 4 hónapos kortól lehet adni. Föleg hipp-et vettem, nem hiszem, hogy ne lenne jó egy babának, sőt sokkal jobb minőségű répa lehet benne, mint amit nálunk be lehet szerezni.
2019. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! 😊
2019. máj. 3. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem nem "jók" olyan értelemben, hogy nem felelnek meg a magyar hozzátáplál@si ajánlásoknak
2019. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Persze,hogy lehet és semmi baj a jobb minőségű babaételekkel. :)

Persze mellé már csinálhatsz te is otthon összeturmixolt ételeket

2019. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hippet akartam neki venni de egyik ember lebeszélt még a másik ajánlotta.. éppen ezért kérdeztem :) köszönöm a válaszokat !!
2019. máj. 3. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig úgy vettem, hogy megnéztem a magyar hozzatáplálási táblázatot, és az asott kornak megfelelöen pl olyat eleinte, ami csak 1 féle. Nagyon sok babakaja 4 hós és 8féle alapanyag. En igy kulon vettem alma, barack, sutotok stb, a krumplit magam keszitettem, de mikor egyesevel bevezettem csak utana adtam. Pl hiaba van jol lekezelve az eper, en nem adnek olya 4 hos kortol valo tapszert amiben apromagvas gyumi van, vagy olyat amit a tablazat csak 8 hostol ir... szoval jarj utana elobb neten rendesen.
2019. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
De jó. És ellenőrzött. Ha magad csinálod, hogy ellenőrzöd, hogy tényleg bio és vegyszermentes a zöldség, gyümölcs? A Hipp jó. Arról még semmi rosszat nem hallottam.
2019. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Amugy a hipp tenyleg jo.
2019. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
babaételeknél nem is csak a vegyszermentesség fontos hanem a nitráttartalom. az talán a legeslegfontosabb. és ezt NAGYON ellenőrzik babaételeknél. úgyhogy én gyökérzöldséget csakis ellenőrzött bolti babaétel formájában adnék.
2019. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!