Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Új tápszert adok babámnak...

Új tápszert adok babámnak ahol 70 fokra kell melegíteni a vizet. Ti honnan tudjam mennyi az? Csak mikróban szoktam melegíteni a baba vizet.

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Humana Baby Fit banános
2019. máj. 4. 14:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért, tudjam helyett tudjátok-ot akartam írni.
2019. máj. 4. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ezzel foglalkozni. Felforralom és megszokás alapján öntöm össze a forró illetve a már lehűtött vizet olyan arányban hogy az jó legyen.

Ez tápszerenként változhat. Ki kell tapasztalni.

Pl a nenatal az szobahőmérsékleten is kiválóan oldódott. Azt hiszem pont a baby fittel gyűlt meg a bajom. Sosem akart rendesen feloldódni.

2019. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell pont 70 fokos legyen, de melegebb, mint amit már a babádnak adnál. Én is ilyet használok. Arra is figyelj, hogy tartsd hűtőben, amit már felbontottál, mert valamelyik oldalán apró betűsen az áll, hogy a bontottat 20°C alatt kell tárolni, a bontatlan mehet 25°C-ig.
2019. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!