Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány g egy kiváltott étkezés?

Hány g egy kiváltott étkezés?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm mondja, a gyereke megevett 180 ml tápszert, de már ezt lecserélték egy 190 g-os bébiételre. De ha kiteszem a kis mérőtálkába, a 190 g bébiételben valójában 130 g gyümi/püré van. Ez elég akkor neki egy étkezésre?
2019. máj. 6. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban kevesebbet lehet kiszedni belőle, de nekem azért 175-t sikerült kikaparni.

Amúgy szerintem tök egyéni,mennyi elég egy babának. Nagy átlagban azt mondják, hogy 150-200g egy étkezés, illetve ami után már nem kér tejet/tápszert. Az én fiam 8 hónapos. Neki nem elég egy üveg, ő 200-220g kB az amivel jól lakik.

2019. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen változó. Egy hónapja a lányom 200-220 grammot is megevett alkalmanként, most meg örülök, ha 150 g lemegy. Rendszeresen meghagy a 190 grammos bébiételből.

Amúgy egy olyan üvegnyi általában elég szokott lenni a babáknak.

2019. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!