Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogyan adtátok először az...

Ti hogyan adtátok először az egész babakekszet babátoknak?

Figyelt kérdés
Már majdnem kijött az 5. foga így elkezdtem a darabos étkezést. Babakekszet adtam a kezébe de nem merem rábízni mert óriási darabokat akar leharapni. Mindig ott tartom a kekszen a kezem hogy ne bírjon nagyokat harapni. Jól teszem? Meddig kell ezt így csinálnom?
2019. máj. 9. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat az enyemnek 2 foga van es 8 honapos, de odaadom neki ugy, hogy nem fogom, de mellette allok.
2019. máj. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En odaadom egyben es ott maradok mellette, ennyi. Az enyem meg csak 6 honapos mult, most kezdtuk a hozzataplalast, meg csak ket fog van. De a nagyobb gyerekeknel is igy csinaltam.

Ha le is torik nagyobb darab, akkor ket dolog szokott tortenni: vagy szetmalik a szajukban, vagy kitoljak a nyelvukkel, ha nem tudnak vele mit kezdeni.

De en mast is adok nekik darabosabban az elejetol, felig-meddig blw, amit csinalok. Kirakok az etetoszek talcajara ezt-azt kisebb darabokban es felszedegetik tobb-kevesebb sikerrel. Olvass utana, ha erdekel.

2019. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagynak 6 hónaposan 8 foga volt, így nem okozott problémát a dolog. Nem tudom, hova rohant. 😄
2019. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lányomnak egy foga sincs de nagyon szépen megeszi a babakekszet. Persze ott vagyok mellette 😀
2019. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!