Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagyon nagy problemam lenne a...

Liána27 kérdése:

Nagyon nagy problemam lenne a kislanyom 3honapos es nem akarja elfogadni a tapszert mit csinaljak?

Figyelt kérdés
mar a doktorno irt fel tobb fajtat is es o elutasitja Adtam neki foralt tejet es azt pedig elfogadta 3alkalomkor kapot de viszont tegnap este meg a szeklete kicsit veres volt es most nagyon megvagyok ilyedve mar nem szeretnek adni neki tejed De akkor mit csinaljak hogy fogadja el? 😭

2019. máj. 15. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Orvos. Most!!
2019. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
az ujszülöttnek valo tápszer valoban rémes ízű,ami 4 hós kortól van inkább probáld azt,tudom hogy csak 3 hónapos de még mindig jobb mint a bolti tej
2019. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
eddig amugy mit evett?anyatejes volt és hirtelen kell átállnotok?vagy eddig is kapott tápszert?
2019. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell tápszer? Tejre ezek szerint érzékeny, azt tényleg ne add neki (egyébként régen sem tisztán adták, hanem hígítva, de a mai ajánlás szerint csak egy éves kortól "szabad").

Egyébként a szoptatott babám nekem se fogadta el, először csak fél nap sírás után, de hát muszáj volt, mert olyan gyógyszert kellett kapnom, amivel nem lehetett szoptatni.

2019. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Anyatejet kapot 1honapos koraig es utana szep lassan elment a tejem

Es kapta a tapszert de valamiert 1hete elutasitja nem kell neki es a kezet meg mit ha megakarna enni de a tapszert meg nem kerni es egesz este fent van mert ehes de a tejet meg nem szeretnem adni neki

A doktorno meg azt mondta hogy a bebanak van szinte a legjobb ize es ha fol irna massik fajtabol azt se enne meg es most nem tudom mit csinaljak

2019. máj. 15. 11:42
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Anyatejet szerezzetek neki!!

Védőnővel vedd fel a kapcsolatot, biztosan tud segíteni.

2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Vidd el orvoshoz
2019. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most megjobban meg ijjedtem valami nagy baja van a kislanyomnak hogy adtam neki tejet?
2019. máj. 15. 11:52
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
nagy baja nem lesz de ennyi idősen nem tudja megemészteni,ha azota nincs véres széklet ne aggodj.probálj más üveget,hátha az kevésbé zavarja az inyét,mert lehet a foga jön.
2019. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mar nincs veres szeklet

Es az lehetseges hogy a foga jonne mert a parom nincs itthon de o is azt szokta mondani hogy lehet a foga jon de meg csak 3honapos nem kicsi o meg

2019. máj. 15. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!