Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A ti babátok mikortól fogadta...

A ti babátok mikortól fogadta el a vizet? Mennyit kell innia egy 7 hónapos babának vízből?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába kínálom, nem fogadja el. Már minden napszakban , étkezős előtt, közben, utána is próbáltam, de reménytelen...
2019. máj. 17. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

1 evesen,, nem kell elobb, csak lehet.

Az anyatej , tápszer, gyümölcsök 90 százaléka eleve víz. Nem kell erőltetni.

2019. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Miért erőlteted? Szilárd táplálék mellé lehet kortyoltatni, ha elfogadja. Ha nem, nem. Gondolom 90%-ban még anyatejes/tápszeres. Egyik mellé sem kell plusz víz.
2019. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már eszik rendesen kaját, akkor kell innia. Az én lányom soha nem fogadta el a vizet, így kb. egy tized almalevet kap, vízzel felöntve, de a víz jobb lenne, igyekezz ahhoz szoktatni.
2019. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En csoros poharral kezdtem adni neki a vizet, nagyon jol elszorakoztatta kozben magat..
2019. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!