Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor kezdtétek fűszerezni...

Ti mikor kezdtétek fűszerezni a babáknak? Mikor ehetik azt, amiket saját magunknak készítünk?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen azt ették a fiaim amit mi(na jo nem a csülkös pacalra gondolok:))
2019. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm szepen! Es addig minden fűszer a borstól kezdve be volt addigra vezetve?
2019. máj. 17. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, akkor, amikor meguntam, hogy hónapok óta veszem az üvege kaját, főzöm és pépesítem a házit, és az égvilágon semmi nem ízlik neki és nem eszik meg. Akkor adtam az enyémből, és láss csodát... onnantól fűszereztem neki is, persze nem nagyon, de annyira igen, hogy legyen íze.
2019. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszod!
2019. máj. 17. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 9-10 hónapos kora körül olyan fűszerezessel evett mint mi.
2019. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm! Igazából mondta védőnő hogy enyhen soózhatok már (8hos) ugy hogy éppen ízt kapjon az étel. Ezért kérdeztem meg.
2019. máj. 17. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: nem vezettem be külön a fűszereket,kicsit kapott a mienkből,először a kevésbé fűszeresekből,majd a többiből is.aztán egyre többet evett a miénkből...
2019. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szupi koszi!
2019. máj. 18. 08:13
 9/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
6hos kortól fokozatosan mindent!A huslevesből répa,krumpli,hús,legfeljebb később teszed bele a borsot !Az unokám nálam mindent megevett még a zellert hagymát is,anya csirkemellét nem.Mondta is menyem,hogy akkor eszel a mamánál tarjalevest!Minden főzeléket,minden húst eszik .Ők is szeretik a finom ételeket !Nyugodtan megehet mindent ami nem zsíros és túl fűszeres.A drága bébiételt még egye meg aki kitalálta !Jó 1-2üveg tartalékba,de ennyi.Imadják a kenyeret,tojásrántotta MINDEN!Nyugi amit a mamák eddig etettek veled😂😉😂
2019. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jún. 10. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!