Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kelbimbót ti mivel kevernétek?

Kelbimbót ti mivel kevernétek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel. Elég jól megkülönböztethető a többitől.
2019. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Komolyra fordítva a szót: valami finommal, mert a kelbimbó istentelen rossz szerintem. Paradicsom mondjuk?
2019. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel. 8 éves, sosem evett még :o
2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Krumpli

Feherrepa

Zeller

2019. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
K betűs,erősen puffasztó, én babának nem adnám, ha meg már elmúlt 1 éves add neki úgy ahogy magatoknak főzöd.
2019. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyemek babakent sargarepaval, avokadoval, vagy edeskrumplival szerettek a legjobban. Ha edeskrumplival csinaltam, akkor kevertem bele egy teaskanalnyi natur johhurtot is, hogy kremesebb legyen.

Gazosit, igy mindenkepp keverni kell, nem egy az egyben adni es elso alkalommal erdemes inkabb a masik zoldsegbol rakni tobbet, a kelbimbobol kevesebbet, hogy kitapasztald a hatast a babadnal.

Mondjuk ha mar evetg mas gazositos zoldseget (pl brokkoli, karfiol, vagy kaposzta) es attol nem volt gond, akkor valoszinuleg a kelbimbotol sem lesz.


Amugy a kelbimbo finom, ha jol van elkeszitve, sokan siman megfozik, raadasul tulfozik, attol pont a jo ize megy el es budos is lesz. Frisset kell venni, frissen kesziteni es parolni szabad csak, akkor finom.

De izlesek es pofonok, en peldaul a halat, marhahust, spenotot nem ennem meg komoly penzert sem, mas meg ketpofara falja. (Azert a gyerekeknek/csaladnak megfozom, mert ok szeretik, az en izlesem nem az o izlesuk).

2019. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!