Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik decemberben kezdtek el a...

Akik decemberben kezdtek el a hozzataplalast azok a nyari gyumolcsokrt hogy fagyasztottak le?

Figyelt kérdés
Pont december vege januar elejen lesz esedekes noveremeknel a hozzataplalas kezdete de mivel nincs tapasztalatunk teli hozzataplalassal igy inkabb kerdezek. Siman csak le fagyasztottatok vagy mar meg csinaltatok peppe?
2019. máj. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Decemberben is van zoldseg gyumolcs. Vagy te csak nyaron eszel?
2019. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztottam szilvát, barackot, meggyet. Nem pépesítettem előre. A szilvát felbevágtam, a barackot meg is hámoztam és tálcán lefagyasztottam őket. Amikor megfagytak, úgy tettem őket fagyasztózacskóba, így nem tapadtak össze, egyesével lehetett kivenni mindig pont amennyi kellett, szuper volt.
2019. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem raktam el semmit, decemberben kezdtük: édesburgonya, sütőtök, alma, körte, répa, gesztenye, ha jól emlékszem ezeket kapta tavaszig.
2019. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!