Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezettétek be a glutént?...

Hogy vezettétek be a glutént? Mivel? Háyn hétig, és mennyit adtatok ebből egy nap?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
4 hónaposan, almával-keksszel. Annyit kapott, amennyit megevett.
2019. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Én 6 hónaposan. Darált háztartási kekszet kevertem a gyümölcshöz. A védőnőnk szerint naponta csak egyszer kapjon glutént.
2019. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Búzadarát főztem 1 tk-lal

Vízben


Azt gyümölccsel


3-4 napig kapta


Azóta kenyeret kiflit tésztát

Mindent eszik

2019. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hét hónaposan, anyatejes táplálás mellett. Gyümölcsbe raktam 7Gabonás pépet. Egy hétig minden másnap utána meg rendszeresen
2019. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha a 7gabonás pépet bírja, akkor elvileg külön-külön is a gabonákat majd később, ugye?
2019. máj. 24. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Persze, ez az egész túl van lihegve.
2019. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha pl.a liszttel vezeted be a glutent, utana mar nem kell a tobbi, a teljeskiorledut, buzadarat ...stb.

Vagy ha bevezeted a joghurtot a túrót mar nem kell. Sose érne az ember a végére ha mindent kulon kulon vezet be. En ezt az elvet követem(kiskanalkommando).

Amugy lazabbra vettem mar ezt az egészet, eleinte honapokat jartam utana, hogy mire kezdjuk mindenben felkészült legyek, de rájöttem belehulyulok mar ebbe. Ugyhogy csak a durva allergeneket veszem.nagxon szigoruan.

2019. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtem neki zabpehellyel dúsítani a gyümölcsöket. Babakekszet nem adtam neki. Nagyon szerette.
2019. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!