Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítitek el az...

Hogyan készítitek el az édesburgonyát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfőzöm.
2019. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfőzöm vagy megsütöm a tepsiben.
2019. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. De kevertek hozzá valamit vagy csak úgy magában adjátok a babának?
2019. máj. 24. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom kedvence az édesburgonya, így ha valamit nem igazán szeret (pl. cékla vagy cukkini), akklr ezzel keverem és úgy tuti megeszi.
2019. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En parolni szoktam, mint a tobbi zoldseget is, ha csak a babanak keszitem (mikros parolom van, babanak valo mennyiseg kb 3 perc alatt elkeszul benne), ha mindannyian eszunk, akkor sutom. Meghamozom, nagyobb darabokra felvagom, alufoliaba becsomagolom teljesen szettetitve es be a sutobe maxon, amig meg nem puhul.


Magaban is eszi neha, de altalaban keverem, hussal/hallal es mas, “konnyebb” zoldseggel, pl cukkini, tok, ilyesmi, ami epp van itthon.

2019. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyobb már, szoktam hasábokban sütni, főzeléknek, krumplipürészerű köretnek, de chipset is csinálok néha, azt még anyósom is megette, aki szerint idióta vagyok hogy megveszem a drága édesburgonyát, vegyek simát aztán cukrozzam meg. :D

Most rájött hogy ez sütőtök, vegyek azt.

2019. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!