Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti babátok megeszi a natúr...

Ti babátok megeszi a natúr joghurtot magában? Ha kiflivel adjátok azt hogyan csináljátok? Adtok hozzá még valamit?

Figyelt kérdés
9 hónapos. Most vezettem be a tejterméket natúr joghurttal. Azt szeretném ha megenné magában, úgy szokná meg. De rokonaim szerint ne kínozzam a gyerekét, édesítsem neki gyümölccsel.
2019. máj. 27. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos korától megeszi,mai napig szereti,az apjával versenybe eszik, most 20hónapos 😁 kiflit add a kezébe hagy rágcsálja,te meg kanalazd neki a joghurtot.
2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Első jól írja, en is így csinálom.

Igaz van mikor gyümölcsel adom, de magában is simán megeszi.

2019. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem ette meg, de én sem, mivel utaltam. Ízesített joghurtot adtam. Ha még kifli, azt tejföllel, azt szerette nagyon
2019. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Én utálom, úgyhogy a gyerekeim a mai napig nem ettek, eszembe sem jut hogy létezik ilyen is (5,5 & 3 évesek)
2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Imadja, meg a kefirt is, en kirakom egy tanyerra es o tunkol, ezt kb 1 eves kora ota igy csinaljuk
2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, az enyem 7 honapos, de megeszi magaban. Egy honapja kezdtem a hozzataplalast, az elejetol kezdve kostoltatom a natur joghurtot es direkt magaban, mert izlett neki es igy szokja meg.

A tobbire is igaz, hogy igyekszem mindent onmagban is kostoltatni vele, vagy legalabbis nem keverek mindenhez olyat, amit kifejezetten nagyon szeret, mert az a cel, hogy minel tobb izt ismerjen meg es fogadjon el a kesobbiekben.

Az edes/gyumolcsos joghurtot konnyu lesz megszerettetni veluk majd, de ha eleve azt ismerik meg, akkor a natur joghurtot nem fogjak szeretni, szerintem.

A nagyobb gyerekeknel is igy csinaltam es szerencsere mukodott a dolog. Pl ok a kefirt is szerettek mindig, a mai napig szeretik, pedig mar 10 evesek. De mivel babakent megismertek, igy azota is szeretik.


9 honaposnak mar en is ugy adnam kiflivel a joghurtot, ahogy mas is irt: a kezebe a kifli, ragcsapja csak es melle adogatod neki. Joghurtot, ha keri.

2019. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Kizarolag a naturt eszi, ruhelli a gyumolcsost.

Fura csaladod lehet 🤔

2019. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sem szeretem, de attól kinaltam. Megette, szereti. Szep is lenne ha csak azt adtam volna neki, amit en is megeszek. Iszonyat válogatós lenne. :D öröm nezni, hogy mindent eszik (majdnem, mert azert neki is alakul az ízlése). 3,5 éves már. Kostoltasd siman kiflivel. Maskor meg gyumivel mehet "desszertnek". Ugy, mint pl a mascarpone- lehet belole foetel v desszert is. Sőt desszertbol lehet sos v edes is. ;)
2019. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!