Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hós a babam 3 hete kezdtük...

6 hós a babam 3 hete kezdtük a hozzátáplálást. Székrekedése lett. Mit adjak?

Figyelt kérdés
Almával kezdtük kb 1 hét után erős székrekedése lett. Megpároltam nem lett jobb aztán a répát adtam meg cukkinit volt sóska de most os 8. Napja nincs kaka egyszer volt egy kisujjnyi kb. Mit adjak neki? Mit csináljak?

2019. máj. 29. 09:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Még sinlacot is eszik de azt nem szeretnék sokat adni, de mennyiséget nem tudok miből adni a krumplit még nem merem.
2019. máj. 29. 09:37
 2/10 anonim ***** válasza:

Alma és répa köztudottan hasfogó.

Körte, szilva, barack hashajto.

2019. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Krumpli is hasfogo!



Adj neki kicsit tobb anyatejet/tapszert, ne sinlacot!

2019. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ilyenkor barackot szilvat körtét honnan vegyek? Napi 6x szopik este van 1 tápszer.csak egyszer kap még délben ilyeneket.
2019. máj. 29. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Mirelit, legalábbis én úgy vettem a barackot és meggyet is, szilvam volt saját, de azt is találsz fagyasztottat
2019. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg kapható bébiételben is.én is mindent frisset veszek de a szilvát és a barackot bébikajában adom neki
2019. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hogyhogy honnan vegyel? 21. század van feltalálták ám a bébiételt.
2019. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szilva kompót segített nekünk. És van szilvás bébiétel is,vagy akár szilva püré.
2019. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi próbálnék mindent kertből vagy biot venni de mem nagyon megy üvegeset nem szeretnék de nem tudom így kivitelezhető e
2019. máj. 29. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet venni valamelyik nagyobb üzletben is biztos fagyasztott szilvát és barackot. De egyébként attól nem lesz semmi probléma ha ami jelenleg nincs azt megveszed bébiételben :)
2019. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!