Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól ihatnak kubut a babák?

Mikortól ihatnak kubut a babák?

Figyelt kérdés
Barátnőm lánya 5hónapos, ő már kubuval itatja. Enyém 4,ő csak teát iszik. Szerintem nagyon korai még 5 hónaposan, vagy tévedek?
2019. jún. 3. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy 1,5-2 évesen adtam először.

Addig kimondottan babaitalokat.

Pl Hipp, meg Kecskeméti.

2019. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogyan adod a teát. Ismerek nem egy olyan szülőt akinél az üdítő, bolti gyümilé ördögtől való, de a gyerek csak agyoncukrozott teát iszik...
2019. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az előttem szólóval. A cukorra semmi szükség ilyenkor (sem), mindegy, hogy gyümölcslének álcázott lötyibe, vagy teába van rejtve.


Én személy szerint egy éves koruk alatt teával sem kínáltam őket, csak vízzel, Kubu jellegű italt a fiam csak nagycsoportos korában fogadott el, a lányom 2 évesen.

2019. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Más szemében a szálkát.... Tudod hogy van tovább gondolom.

Én 1 éves kor alatt sem teával, sem kubuval nem kínáltam a gyerekemet, a kisebb is csak vizet iszik pár kortyot, vagy többet. A teát most 6 evesen szerette meg a nagy, gyümölcsléket kb 1,5 eves koraban ivott, de utána egyből vizet kér mind a mai napig, mert számára "nasi" kategória. Ha szomjas vizet kell neki adni, 5 hosnak mrg tökre felesleges a kubu szerintem, ahogy a 4 hosnak a tea tök mindegy, hogy van ízesitve vagy sem.

2019. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel hasfájós, ezért adom neki a teát, természetesen nem cukrozva. Vas cseppeket szed, és csak a tea, amitől van széklete.
2019. jún. 3. 15:47
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Magaddal foglalkozzál mások helyett, abból baja még senkinek sem lett. Mi közöd ahhoz, hogy x mivel eteti / itatja a gyerekét? Semmi. Ameddig nem károsítja a te gyerekedet addig tanácsolom, hogy mind your own business.
2019. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkora nyomorékok vagytok, hogy az már fájdalmas! Mit fáj nektek, h megkérdeztem?!? Olyan rosszindulatúak vagytok, hihetetlen. Azért kérdeztem, ha ennyire odavagytok, mert azt mondta, h ettől jött rendbe a baba széklete, és kíváncsi voltam, hogy én is merjek e adni neki, vagy sem. De ezekszerint jól gondoltam, h nem lehet még.
2019. jún. 3. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Bagoly mondja verébnek. Te sem vagy különb , hogy teával itatod a 4 hónapost ! Most akkor szidjuk a barátnőd? Vagy mit akarsz?
2019. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Kubut nehogy adjál neki. Persze hogy szétf**sa magát a gyerek, semmi neki való nincs benne, kb cukor es izfokozo az egész. Amúgy ha akarod elkezdheted a ht-t, nálunk megoldotta a kaki gondokat.
2019. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Plusz egy 4 hos mar nem hasfajos...
2019. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!