Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj, ha egy új bébiételből...

Baj, ha egy új bébiételből egyből 50 g-ot kap?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a gyerek, milyen kaja, mi van benne, eddig mit adtál neki enni, evett e már elötte?
2019. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én is úgy csináltam az újaknál hogy elharmadoltam az üveg tartalmát, mert ugye hűtőben 3 napig elállnak(kivéve ami húsos-az 1 nap) így adtam. Mikor a halat vezettem be az egész üveg 8% halat tartalmazott, ott odaadtam az egész üveget, hiszen az nagyon kevés.
2019. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért méred meg grammra az ételét? Teljesen felesleges. Első alkalommal kap pár kiskanállal,meglátod,hogy reagál.
2019. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van amelyik gyereknek baj, van amelyiknek nem. Ha jóízűen megeszi és később sem fáj a pocakja akkor nem baj. Nálam kimaradt ez a kanalazásos kóstoltatós dolog. Legelőször pároltam almát gondoltam kap 2 kanállal, hát úgy tátogott és cuppogott érte, hogy egyből 15 bébikanállal bevágott. A gluténnál figyeltem még, hogy először csak kis adagot kapjon belőle. És semmi mással nem szórakozok. Igaz én főzöm/párolom neki az ételt minőségi alapanyagokból, de minden új ételből már rendes adagot kap elsőre is. aztán még 2napig azt kapja, utána jöhet vmi új. Soha semmi nem volt még ami nem ízlett volna neki, vagy baja lett volna. 8hónapos és mindent szívesen megeszik elfogad.


Nem kell ezt túlparázni! :)

2019. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!