Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Ha a bontatlan bébiételes üveg átmelegedett, akkor azt ajánlatos inkább kidobni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bébiétel, táplálás

jún. 7. 07:41  Privát üzenet  

A válaszok
Az igazság az, hogy mire az az üveg a gyárból a polcokra, majd onnan a házadba ért, már ötször átmelegedett és lehűlt a különféle depókban és konténerekben, szóval mindegy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 7. 07:50 Privát üzenet
Attól függ, mennyire melegedett át.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 7. 07:53 Privát üzenet

Szerintem aki a boltból gyalog viszi haza pl babakocsival nyáron, akkor is felmelegszik.

Mire gondolsz "átmelegedés" alatt?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 7. 08:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az üveg alja lett elég meleg. Az üveg tartamát nem ellenőriztem, mert akkor ki kellett volna bontanom. 🤔

# 4/7Időpont jún. 7. 10:52 Privát üzenet
Semmi baja nincs neki

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 7. 11:48 Privát üzenet
Mikro híján így szokták felmelegíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 7. 12:18 Privát üzenet
Miért kéne kidobni? Ha csak a meleg kocsiban hozom haza is felmelegszik.....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 7. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Várandós vagyok, ma tesztelt. A családnak való elmondással is ajánlatos várni a 12. hétig?
Hány évig kell (ajánlatos) dolgozni teherbeesés előt? Bővebben lent
160ml-es fagyasztott anyatejből csak 130 ml kell, egy másik zacskó fagyasztott tejjel (amit kiolvasztottam) összekeverhetem a maradékot hogy ne kelljen kidobni?
Szerintetek? Viszont tegnap amikor csináltam negatív volt, csak ledobtam a szekrényre és ma akartam kidobni.
Volt valaki terhessége alatt rühes? Gyógyszertárban kértem ilyen erre való szert. Az van a papíron hogy terhesség alatt nem ajánlatos, de nem hagyhatom elszaporodni. Szerintetek...
Ma reggel csináltam tesztet és ki jött a két csík csak az egyik halvány de az ugyan úgy azt jelenti h terhes vagyok nem? És ha terhes vagy rakathatsz e műkörmöt? Vagy ijen kor nem ajánlatos?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!