Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem tudtam kiváltani még egy...

Nem tudtam kiváltani még egy étkezést sem teljesen! Ez baj?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kisfiam. Anyatejes baba. Már 6 hónapos kora óta hozzátáplálunk, ízlik neki minden, eszik rendesen. De igazából hiába eszik ebédre bármilyen főzeléket, nem hajlandó inni utána vizet/teát, semmit, max 10 ml-t. Pedig kínálgatom...de semmiből se fogadja el. Ma is ebéd után picikét ivott csak, gondoltam nem adok cicit, de kúszott a cicihez, hogy kell neki...így adtam neki, nem sokat ivott tehát biztos nem volt már éhes csak szomjas. Baj, hogy még mindig egész nap szoptatok ezmiatt? (Mármint más kaják mellé is)

Csakhát meleg is van, és nem akarom hogy kiszáradjon...

Persze kínálom továbbra is más innivel, de ha neki cici kell, mit tehetnék? A védőnő azt várja hogy már 2 étkezés kilegyen váltva...na de végülis ő eszik mást, csak inni csak anyatejet akar...


2019. jún. 8. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Egy éves korig anyatej-tápszer a fő táplálék. Az enyém egy éves koráig nem volt hajlandó semmi mást enni, maximum egy két kis kanál pépet.
2019. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

1es menj már innen el. 6 hos korig ajánlott a kizárólagos táplálás anyatejjel vagy tápszerrel.... Imádom az okosokat.

Kérdező, szerintem nem baj, hiszen eszik rendesen, az anyatej csak szomjoltó. Próbálkozz a vízzel és ha kell neki tej, adj neki.

2019. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Anyatejes babának márpedig nem kell mindenkèppen kiváltani étkezést. Ez hülyeség.

Régen sokkal egyértelműbb volt az elnevezés: MELLÉTÁPLÁLÀS volt. Anyatej mellé! Nem helyette! Olvass utána nyugodtan. Csak manapság divat gyorsan elvenni az anyatejet.

Az én lányom 2 éves koráig szopott,akkor már csak reggel-este. De 9 hónaposan még bőven mellétáplálás volt nálunk.

2019. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!