Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Tudnatok nekem segiteni kulfoldi magyar orvost keresek. Numbergbe. Tudnatok esetleg ajanlani?

jún. 12. 17:27  Privát üzenet  

A válasz
Az hol van egyáltalán?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 13. 12:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

németország

# 2/2Időpont jún. 15. 18:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyar gyermekmentő alapítványnál volt valaki baba elsősegély tanfolyamon?
Û én magyar állam polgár vagyok az anyuka is. De kimentek nyaralni Németországba a hugához meg a keresztszülöhöz és nem hozza haza! Itt jár oviba én nem egyezem belle. Mit tegyek?
Németoszági anya, magyar apa -gyerektartás kérdés?
Ausztriában tartózkodom a fiammal fél éve. Mehet továbbra is neki a magyar családi pótlék, vagy le kell mondjam? Osztrák ellátásokat nem kapunk, ő 10 éves, egyházi ellátmányban...
1,5 éves keresztlányom PKU betegségben szenved. Honnan tudnék szerezni magyar nyelvű szakács könyvet? Illetve hogy milyen üzletekben találhatok számára élelmiszereket?
Megbíhatóak a pl spar-ban levő bio áruk? Az automatikusan magyar termék? Nem értem.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!