Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 honaposnak ha csak egy...

8 honaposnak ha csak egy étkezése van kivaltva az nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Ennyi idős gyerekek anyukái mondják hogy nekik már 3. De ő nem akar többet elfogadni. Lassan hizik, bár egész nap mozgásban van. Nyilván ez is közre játszik.
2019. jún. 14. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, egyáltalán nem rossz, igény szerinti szoptatás mellett teljesen normális pl. hogy minden étkezéshez van anyatej az első életév során (nem írtad hogy a baba tápszeres vagy szoptatott). Ez nem verseny.
2019. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak egy van kiváltva. Az is csak 3 napja. 7.5 hónapos a kisfiam.

Én nem foglalkozom vele, hogy mások mit csinálnak. Nekünk így megfelel és kész!

2019. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk 2 van kiváltva és 9 hónapos. Egyszerűen nem fogad el többet. Tehát nyugi
2019. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

3 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást a kisfiamnál (lehet lepontozni, saját döntés, de orvossal egyeztetett), de talán pont kereken 7 hónapos volt, amikor először fordult elő, hogy nem kérte ebéd után a cicit. Szóval ha te "nagykönyv szerint" 6 hónaposan kezdted, akkor ez még bőséggel jó.

Ráadásul ebben a nagy hőségben lehet, hogy jobb is a cici/tápszer, mint a főzelékféle.

2019. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk elmúlt 8 hónapos a baba és egyáltalán nincsen kiváltva étkezés, sőt, még csak most kezdi el kóstolgatni az ételeket. Már próbálkozom vele két hónapja, de hát nem kell neki, nem érett még rá, én pedig nem fogom lenyomni a torkán. Egészséges, boldog, mozgékony és jó súlyban levő babánk van, szerencsére.
2019. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

8hónapos nálunk is a Pici,de egy sincs kiváltva,pont ma volt egy kiborulásom, egyszerűen nem akar kanalas ételeket enni,voltak napok mikor a tejpépet ette elég jól,de már nem.Pár dolgot kóstolt már,de egy két kanàl.

Most a melegben a tápszerből is kevesebbet iszik.

Nálad tápszeres?Ha igen abból mennyi egy adagja?

Utolsó,te lelkileg hogy bírod hogy nem megy a HT? Én nehezen sajnos.....

2019. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tápszeres nekem is. 150-et eszik, de van hogy abból is hagy. Én már nagyon nehezen bírom hogy nem akar semmit enni. Amit egyik nap eszi és ízlik neki másik nap már nem kell, de nem csak az más se.
2019. jún. 17. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

A ml nálunk is kb ennyi,most a múlt hét óta még ennyi sem, biztosan a meleg miatt is.

De úgy látom szenvedés lesz ez a hozzátáplálás 🙄😟

2019. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!