Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos babátok miket eszik...

5 hónapos babátok miket eszik már? Babakekszet adhatok már neki? Tápszeres egyébként és már a tízórait kivaltottuk most kezdjük az uzsit

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Direkt babáknak való kekszet már adtam neki ilyenkor, ugyanis az alma és sütőtök után a glutént vezettem be a babámnak, babakeksszel. Azt reszeltem a püréjébe. Alma, sütőtök, glutén, répa, burgonya, barack amit ilyenkor evett.
2019. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod

A kekszből elsőre mennyit adtál neki ?

2019. jún. 19. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Tápszert
2019. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felet reszeltem 2 hétig. Néha kicsit többet. Utánna 1 egészet pár hétig. (nem minden nap) Egyébként Hipp babakekszet szoktam adni. Utánna átváltottam 7 gabonás pépre, abból raktam 1 mokkáskanállal a gyümölcspépbe. Nem akartam hogy megszokja a nagyon édeset. Most is szoktam neki adni hetente többször de mostmár a kezébe adom a kekszet hagy rágcsálja. (10hós)
2019. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alma, krumpli, srepa, sutotok, sarga es oszibarack ma kostoltunk kortet.

Az ebed van csak kivaltva most jon a tizorai. A glutent kb 1-2 heten belul tervezem bevezetni.

2019. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!