Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert nem akar enni a 14...

Miert nem akar enni a 14 honapos kislanyom?

Figyelt kérdés
sosem evett sokat semmibol, de amit az utobbi idoben muvel az kezd az agyamra menni. A darabos etelek 90%-at ragas utan kikopi, a pureket nem akarja enni, kinyitja ugyan a szajat mikor adom neki de csak resnyire, kb fel ora amig igy megeszik egy adagot, azt is ugy hogy kozben meset nez vagy szorakoztatom, mert kulonben nem ulne egy helyben annyi ideig, sot meg 1 percet sem. Nem ertem. Mintha nem erdekelne egyaltalan az eves. Barmilyen allagut adok nem kell neki. Joghurtokat es a banant szereti, azokat altalaban megeszi. De hust csak pure formajaban tudom pl adni, mert darabokban nem eszi meg. Regebben szerette a kenyeret, de honapok ota mar azt sem eszi meg. Tojasrol csak almodozom hogy megegye... se fove se sulve. Nem tudom hogy taplaljam egeszsegesen ha nem hajlando semmi normalisat megenni. Egyebkent tapszert kap meg napi 3x mert a sulya nehez novekedett. Legutobbi meresen okes volt, nem sovany, de engem aggaszt hogy ennyire nem erdeklik az etelek. Gyumolcsokkel is ugyanez, tegnap evett par falat barackot, de utana eldobalta. Malnat meg sem kostolta. Almat eszik de csak lereszelve, amugy kikopkodi ragas utan. Kap 3fele vitamin is vedono javaslatara az etvagytalansagra, de nem hasznalnak. Egyebkent egeszseges, sosem volt meg beteg. 8 foga van most. Otletek? Koszonom

2019. jún. 23. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Rászoktattad a válogatásra, most már nehezen fog leszokni róla. Ha nem eszik, vidd el az asztaltól és a következő étkezésig ne kapjon semmi. Nem baj, ha akár néhány étkezést is kihagy. Ha majd éhes lesz, eszik rendesen.
2019. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Pontosan mivel szoktattam ra a valogatasra?
2019. jún. 24. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!