Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig maradhat a reggeli és...

Meddig maradhat a reggeli és a vacsora tápszer?

Figyelt kérdés
7,5 hós kislányom elejétől tápszeres. Tízórai ebéd teljesen és az uzsonna félig kiváltva. A reggelivel és vacsorával ráérünk még? Vagy arra is inkább tejpép kéne? Éjszakát átalussza az elejétől.Talán 1 hós koráig evett még 1szer éjjel 2kor.

#étel #baba #reggeli #tejpép #evés #vacsora tápszer
2019. jún. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Én sosem adtam tejpépet reggelire vagy vacsorára. Az tízórai volt.

1 évesen felváltotta tejital a tápszert, és amikor igényelte, akkor kapott mellé szendvicset, kalácsot, ilyesmit. Így volt a reggeli-vacsora.

2019. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tejpépet nem adtam soha neki.Egy éves korba a tápszert váltottuk tejitalra és reggel,este szendviccsel vagy kiflivel együtt fogyasztotta.Szóval pont úgy mint az 1 válaszoló:)
2019. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Speciális tápszert kap a fiam. 21 hónapos, korai reggelire és este elalvás előtt is kap. 3 éves korig ajánlott ezt a tápszert, ő simán fogja is addig igényelni.
2019. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!