Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5hónapos babátok hányszor...

5hónapos babátok hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés

Hányszor és mit eszik egy nap? 6szor eszik egy nap..

9ó.körül reggeli:tápszer

12ó.körül ebéd:zöldségek

13ó.körül:tápszer

16ó.uzsi:gyümi

17ó.tápszer

20ó.tápszer



2019. jún. 27. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

5 hósan 7-8 -szor szopizott csak


Én a tízórait vezettem be először


Gyümi


Majd az uzsit

Húsos zöldség


Majd az ebédet.


Akkor az lett húsos a vacsi pedig sima püré vagy darabos



1 éves most kezdem a 4. Étkezést



Nálunk az anyatej gyakorisága nem változott, de kevesebb lett alkalmanként.

Reggelit

Éjjelt

Vacsit leszámítva

2019. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kisebb gyerekem 5x eszik.

2 féle időpontok vannak.

7 ora - tápszer

10 óra - pép

13 óra - valamilyen püré(barack, alma, krumpli, sutotok, s.barack, répa vagy vegyesen 2-3 féle)

16 óra - tápszer

19 óra - tápszer


Vagy


9 óra - tápszer

11 óra - tápszer

13 óra - püré

17 ora - pép

19 óra tápszer


Persze vannak csúszások, egyedül az esti etetéa fix és a fenti időpontokat is csak nagyjából irtam. Nem időre eszik, ezek csak átlagok.

Ha mondjuk nem alszik 4ig délután, akkor 3kor kel, és 6x eszik ilyenkor, de ez heti 1x fordul elő.

2019. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) persze én is csak körülbelüli időket irtam akkor eszik mikor éhes de általában igy szokott enni..igen nekünk is a 20óra az általában fix max fél óra csúszás..szerintetek akkor jó ez igy? mármint még nincs kiváltva egy étkezés sem de arra gondoltam ha már husos-kekszes menüket eszik akkor azok talán laktatóbbak és akkor ki lehet már váltani étkezést úgy hogy ne kérje rá 1órára a tápszert..
2019. jún. 27. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
5x eszik, 1 gyümi/zöldség, a többi szopi.
2019. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kisfiam, még kizárólag anyatejjel táplálom. Napközben: 8:00, 11:00, 14:00, 17:00, 20:00 (mínusz-plusz fél óra, igény szerint szoptatom).

Éjszaka: 1:00-3:00 között valamikor, majd hajnalban 6:00 körül. Gyorsan visszaalszik, csak enni kel fel.

2019. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!