Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a 14 hónapos babám mindig keveset eszik?

Figyelt kérdés
Étkezések alkalmával kb 8 teáskanálnyit.
2019. júl. 4. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöször is nem mindegy, hány étkezésröl van szó, másrészt az is fontos, hoyg mi az, amit adsz neki, harmadszor, ha ennyire méricsgéled, akkor valószínüleg túl akarod eteti és ez ellen tiltakozik.

Ha neki ennyi elég, akkor normális, ha nem lenne elég, akkor a gyerekorvos már szólt volna, hogy valami nincs rendben vele.

2019. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is kB 8 baba kanállal eszik, ( szoktam számolni :D ha 12-13 kanállal megeszik akkor már nagyon örülök) napi 5 x eszik amúgy, ebből az ebéd és az uzsi a főtt kaja. Sztem is kevésnek tűnik, de Neki így jó vidám husis baba. Miket eszik a babád?
2019. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!