Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Uzsonnára 8hós babának mit...

Uzsonnára 8hós babának mit adtok, ha már nem akartok tejpépet, meg gyümit meg ilyesmit?

Figyelt kérdés
Tízóraira adom neki a kekszet,tejpépet vagy grízt,joghurtot vagy kefírt,vagy zabkását,vagy egyéb gyümölcsös pépet + gyümölccsel. Uzsonnára is eddig ilyet adtam, de lehetne "sósat" is adni? Úgy értem pl zöldség pép csak husi nélkül.(mert a hús adagját ebédre megette) Van kétszersült babáknak? Olyasmi mint bakerolls csak babáknak való? Vagy pl a 8 gabonáspéphez lehet zöldséget is turmixolni uzsira?

2019. júl. 8. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis katonákat vajjal/sajttal stb. Én trjberizset is néha csinálok, vagy csak azt adom amit mi is eszünk. Egy 8 hónapossal már bőven lehet a falatokat is ismertetni. Mi kezdetrktol vegyesen adjuk. Mindkettővel nagyon jól boldogult. 😉
2019. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már kenyérfalat is mehet? Sajtot szoktam a kezébe adni,szépen megeszi mint kekszet,vajat a zöldségpépjez szoktam tenni. De akkor sima fehérkenyér vagy tönkölybúza ia mehet?
2019. júl. 8. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelni kell s ha nem vagy biztos magadban, akkor inkább kisebbekrr vágni. Hidd el, nagyon okosak, ügyesek már kezdetektől, csak mi biztonságosabbnak gondoljuk a püréket, pedig csak arra kellene figyelni, hogy mit, mekkorát adunk, mert pl cseresznye, afonya, mogyoró, stb ketté kell vágni vagy össze kell nyomni, mert fulladásveszélyes. De egyébként cukor, só, olajban sütött dolgok, füstölt dolgok plusz mezen kívül bármit adhatsz már kezdetektől. A sok hülye táblázat csak osszezavar és stresszel. Blw.hu alatt nagyon sok infót találsz. Meg esetleg a manómenüre is rákereshetsz. Ott is találsz ötleteket. Aztán mindenki úgy csinálja a gyerekével ahogy ő a legjobbnak ítéli. Csak jól utána kell olvasni mindennek.
2019. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!