Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyumolcs, zoldseg fagyasztas...

Gyumolcs, zoldseg fagyasztas telire? Segitenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni toletek! Augusztus elejen szuletendo babamnak szeretnek ideny gyumolcsoket es zoldsegeket fagyasztani, mivel a hozzataplalas kezdete pont a tel kozepere esik, annak utana is neztem, hogy puresitve erdemes eltenni a legtobbet, illetve jegkocka tartoban! Na de most akkor meddig is lehet ezeket a fagyoban tarolni ameddig a baba megkaphatja?! Sok oldalon azt olvasom, hogy csak 2-3 honapig lehet oket tarolni, utana kuka, igaz ez? Mert ha igaz, akkor teljesen felesleges fagyasztanom :( Ti hogy csinaltatok? 😊


2019. júl. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél évig siman tarolhatod én igy taroltam, plusz én adtam babakaját is a fiamnak. Amúgy jégkockatartóban is raktam el, és kisebb adagokban is, hiszen a kóstoláshoz kevés is elég. Amúgy alma, krumpli, répa, édeskrumpli, sütőtök ősszel is kapható, akkor elteszed, jan-feb környékéig siman jó.
2019. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2019. júl. 16. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!