Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinder tejszelet mikortól?...

Kinder tejszelet mikortól? Csak mert van benne méz!

Figyelt kérdés
Most ettem egyet és eszembe jutott hogy egy falatot lehet adok a 11 hónaposomnak, de van benne méz, az nem baj? Tejtermékeket már bevezettem. Amúgy anyatejes is még
2019. júl. 20. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Majdnem 2 vokt, mikor először kapott...
2019. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
3 eves volt a fiam mikor elsonek kapott, pont a mez miatt nem adtam neki
2019. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jobban utánaolvastam, inkabb várok vele még 1 évet...
2019. júl. 20. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Hőkezelve van benne

Adhatnád

De tele van adalékanyaggal


Ráér ez még

2019. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Olyan 15 honaposan kapott először. Alkalmanként eszik, 21 hónapos
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A méz benne pont nem gond, hőkezelve van, de a tonna cukor+minden szir-💩 miatt nem adnám még. 2 éves kora után kapott először.
2019. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
1 éves kortól kaphat mézet nyugodtan, ilyen korban már termeli a megfelelő anyagokat a szervezete, nem kell botulizmustol tartani. A lányom kapott tejszeletet 1 évesen, de teljesen rákattant, csak azt akarta enni, így nem adtam többet, egészséges nasikat kap.
2019. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem szerencsés mesterségesen édeset (vagyis nem gyümit, hanem cukrozott dolgot) adni, mert elrontja az ízpreferencia kialakulását.
2019. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
10 hónapos volt amikor először kapott de mivel tele van cukorral így nagyon ritkán adok neki. Nem a méz miatt kerülném mert ami ebben van mutatóban hőkezelve attól semmi baja nem lesz hanem mert rászokik miatta az ilyen cukros szarokra.
2019. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!