Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Létezik hogy minden megfogja...

Létezik hogy minden megfogja a babám hasát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5hos a kisfiam,4honaposan elkezdtük a hozzátáplálást(tápszeres)

Eddig kapott bébikaják: alma,őszibarack,sütőtök,mangó,babán,illetve ezeket keverve, mikor elkezdtük semmi baj nem volt a kakilással, aztán eltelt mindegyiknél párnap és megfogja minden a hasát. (Mindegyiket 1hétig adtuk neki).

Létezik, h ő hiába állt készen a hozzátáplálásra de a kis emésztőrendszere e.? (Egyébként szivesen enné a gyümiket).

Orvos javaslatára váltottunk bébikaja márkát,azok is ugyanugy megfogták a hasát.

Van mikor darabosat kakil.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mással is volt e ilyen,illetve h akkor most hanyagoljuk e egy pár hétig ezt az egész hozzátáplálást? Köszönöm :(


2019. júl. 21. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki zöldségeket. A banán 8-9 hótól mehet, amúgy hasfogó, a mangó is ráért volna. A sütőtök is fog, én azért adom 3zeket barackkal, almával. És igyekszem kevés hasfogót összekombinálni. Kaphat répát, édeskrumplit, burgonyát, ezekkel mondjuk óvatosan. Viszont a ht kezdetévep itatni is kell, evés közben is vízzel, az a legjobb.
2019. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :) a zoldeseget te hogyan csináltad? Addig tudom, h sárgarépapüré,milyen zöldésegből lehet még?
2019. júl. 21. 08:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A kicsi most 6 hós, ő más evett: körtet sargabarackot is. A szilvát is meg lehet próbálni, azt jövő heten fogom. Én főként üvegeset adok neki, de persze kap házi készitést is. Lassan kóstoljuk a brokkolit, paszternákot fehérrépát, cukkinit. Mondjuk némelyiket az ize miatt belekeverem majd másba. A zöldségeket mindig főzöm vagy párolom, a gyümiket hámozom turmixolom. Máshogy egyelőre nem adom még.
2019. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megfogta minden a hasat, es most is van mikor kemény a széklete, most 9,5 hos. A szilva, őszibarack jo, de állandóan nem eheti ezeket. Gondolom majd kinövi. Amit elrontottam, es mar nagyon bánom, hogy simára pépesitett dolgokat adtam neki. Nagyon nehezen negy a darabos kajára valo átállás. A kovetkezo gyereknek, csak es kizárólag villával áttört kajával kezdek majd. Meg szoktam kamilla teat is adni, es sok vizet. Szerencsere iszik mint egy kacsa.
2019. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egek, 1-es!


banán, alma, répa, krumpli FOG

sütőtök, barack hajt

2019. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A répa nem fogta meg, ellenben a sütőtök igen. Banánt nem asok 4 hónak utolsó. 2 gyerekem van, szóval tapasztalatból írtam... ne oltogass kössziiii....
2019. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!