Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi az oka a fokozott nyál...

Mi az oka a fokozott nyál termelésnek fogzás idején?

Figyelt kérdés

Duzadt,gyulladt íny miatt van?

Keresgéltem neten,de nem találtam.


2019. aug. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van, de a 6 hónapos kisfiamnál az volt az előjel kb 3 hónapos kora óta, már kint van 2 alsó fogacskája 5 hónapos kora óta...most 6 hónaposan kicsit alábbhagyott a túlzott nyáltermelődés
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Én lányom is 3 hónaposan kezdte a nyálzást,de nem vészes. Sajnos problémás baba (figyelem zavara van,hipotón),sokat sír,aludni se tud éjszaka. Így nem tudom kiszűrni,hogy a foga miatt nyűgös,vagy a "szokásos". Pont ma akartam már neki Nurofent adni,mert 2 napja talán jobban nyálzik,de már kibújt reggelre az 5. foga.
2019. aug. 16. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is panadol babyt vagy nurofen baby szirupot adtam neki fogzásra nekünk bevált. Ellenben a fogzásra való gélekkel.
2019. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyémnek is vannak nagyon nyálas időszakai, de mindig van is valami a szájába,ha más nem a keze. Ezért is sok nyál,plusz játszik is vele szándekosan. Kifújja,nézi ahogy lecsöppen,aztán az ujjával turkálja 😂
2019. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!