Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás állhat mögötte?

Nusy83 kérdése:

Fogzás állhat mögötte?

Figyelt kérdés

Kislányomnak 10 nap eltéréssel kibujt az alsó 2foga épp csak a hegyük látszik még tehát át törték az innyét. Viszont az amúgy is nehezen evő gyerkőcöm még az eddiginél is nehezebben vagy eggyáltalában nem akar enni illetve az áttörést követően (kb 4 napja) nagyon nyűgös napközben hamar fárad sokszor sír. Ez így még fogható a fogzásra hogy nő a fog vagy másik van úton? A védőnőm azt mondja hogy ez ilyen dokihoz holnap megyünk szurira az agyhártya b típusa ellen kapja az első oltását. Ha esetleg van olyan aki így is beadatta az oltást volt valami mellékhatása?

Köszönöm ha segítesz!! A helyesírás nem erősségem BOCSI !!



#fogzás.oltás.étvágytalanság
2019. szept. 25. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló volt, fogzás miatt lehet. Azért említsd meg a dokinak, de ha nincs láza, akkor szerintem meg fogja kapni az oltást. A leveseket sem fogadja el? Vagy pépeset? Biztosan a rágás fáj neki...
2019. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láza nincs szerencsére csak mult hóban alig hízott 50got és most még attól is nehezebben eszik 1én lesz 8hós levest lehet már ilyen korban adni? Sajnos zöldségek közül nincs kedvenc alig tudom neki bevezetni mert köpi ki. A gyümiket eddig viszonylag szépen eszegette de most az se megy. Eröltetni meg nem fogom többet mert nem érek célt vele sőtt be sztrájkol és ha 30 perc után kínálom tápival sem kell neki. Így volt olyan napunk hogy 14:00tól 20:30ig 100g kanalas meg pár szem kuki amit megevett. Szóval kis önfejű a szentem. Amúgy kb 2hete már ki volt váltva mind 3 étkezés de pár napja csak a tápi megyeget de az is napi 600mili meg pár kanál egyéb.

Köszi a választ ma meglátjuk mit mond a doki 😕

2019. szept. 26. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!