Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4napja hőemeledése van a...

4napja hőemeledése van a lányomnak a fogától. Kinek hány napig tartott az ilyen? Akár több hét is lehet mire kibújik?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál,megvizsgálta,de mást nem talált nála,csak a fogát.Nyűgös.37,4-nél nem volt magasabb neki szerencsére.
2020. jan. 20. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
37,4 az semmi.
2020. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. Fogláznak hívják szaknyelven, de ezzel kár volt orvoshoz menni. Én múltkor a 39el sem vittem el. Tartani kell otthon egy adag germicidet (germicid c jelenleg nem kapható), illetve van nurofen is. Amikor nem volt germicid itthon, a nurofent is úgy kapta ha nagyon lázas volt, hogy a normál adagot is ketté osztottam, így sűrítve az alkalmak számát. (Csak hasra ütésként mondok egy számot.)

Pl ha adható neki 2ml 6 óránként adhatsz neki 1ml 3 óránként. De a dobozon az adagolás rajta van.

2020. jan. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,az a kérdésem,hogy meddig tarthat mire áttör a fog?
2020. jan. 20. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár egy hónapig is
2020. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt írták hogy kár volt vinned... Nem volt kár, 3 hete történt velünk.

1 hete hőemelkedése volt, 37,4 volt a legmagasabb. Egy hétfői nap Elvittem háziorvishoz azt mondta fogzási láz meg picit piros a torka calciumuskot adott meg fenistilt. Szombaton 39 fokos láza volt, vasárnap is valamint észrevettem hogy a nyakán durván nagy a nyirokcsomója. Akkora már gennyes volt a torka valamint középfül gyulladása volt ami mindkét dobhártyát érintette. Kiderült vérmérgezést kapott. És nagyon vérszegény lett..

Szóval ha nem múlik el a hét vége felé akkor szerintem vidd vissza az orvoshoz

2020. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bántam,hogy elvittem,jobb,ha megnézi az orvos,azért van.Nem tudja elmondani,hogy milye fáj én meg nem találgatok,szóval inkább orvos és ennyi.
2020. jan. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!