Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4 hónapos a babám már kibújt...

4 hónapos a babám már kibújt 2 foga . Szoptatok de néha megharap 😞 próbálok ilyen kedvesen szólni hogy ez fáj . Hogy szoptatok így tovább ha több foga lesz ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Lefejed és cumisuvegbol. Nem hiszem h annyit ér a szoptatás h egy idő után a zokogastol rozodva csináld végig.
2020. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha megharap, vedd el a cicit és mondd, hogy nem szabad harapni. Pár nap, és rájön, hogy a harapás következménye, hogy nincs cici.

Emiatt nem kell abbahagyni a szoptatást, meg fogja tanulni.

Az enyém 1 éves 6 foggal, mégsem harapja a cicit

2020. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is szépen kértem, hiába. Aztán egyszer úgy megharapott, hogy reflexből felsikítottam, ettől úgy megijedt szegény, hogy többet nem csinálta. Most lassan másfél éves 14 foggal, nem harap 😊
2020. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Enyém 7 hónapos,3 foga van. A tied jól belehúzott😁. Néha megharap,de mivel nem fáj folyamatosan így kibírom. Olyankor már nem is szopik csak játszik. Ezért eszembe sem jut nem szoptatni. Fejni mindig tök macera,ráadásul lehet egyre kevesebb lenne a tej és szép lassan elapad,ez is benne van. Ha nagyon fáj,hívj szoptatási tanácsadót,tök sokat tudnak segíteni. Ha csak néha ráharap arról meg majd leszokik ha elveszed és később teszed vissza. Ezért ne hagyd a szoptatást szerintem,pici még. 2 éveseket is szoptatnak. Biztos nem fogcsikorgatva. Sok sikert! 😊
2020. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
14 hónapos a fiam. 11 foga van, és van, hogy megharap mikor fáj az ínye. Van mikor felkiáltok , olyankor megijed. Mikor almában harap éjjel akkor csak csendben tűrök.
2020. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagynak 11 hetesen kint volt a 2 alsó. 🤦🏼‍♀️😄 Ha harapott, elvettem, hamar megtanulta. 12 foggal, 10 hónaposan hagyta abba a szopizást.
2020. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Hat en nem szoptatnek olyan gyereket akinek foga van, de ti tudjatok.
2020. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Hetessel érték egyet. Ennyit nem ér a fájdalom. Megtudja enni lefejt állapotban is.
2020. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

De nagy hülyeséget ír a 2 utolsó....

Egyébként a gyerekem nem tudja mi a cumis üveg, mivel szoptattam a kezdetektől fogva. Néha néha adni akartam volna 1 kis vizet pluszban nyáron üvegből, de fingja nem volt, hogy mit kell vele csinálni. Ugyan ez volt az itató pohárral is.

Sok 6 hónapos gyereknek kint van már 2 foga. Akkor szerintetek úgy mégis mit, vagy, hogy egyenek, ha addig csak szoptak?

2020. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanazt, csak lefejve. Akinek egyáltalán nincs teje, annak sem hal éhen a gyereke.
2020. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!