Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Több foga jön egyszerre. Örlők. Alul, felül mind a 2 oldalt. Nagyon rosszul alszik miatta. Kenegessem egyesével dentinoxal vagy adjak fájdalom csillapítót?
2020. dec. 25. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dentinox.. abban “csak” Lidokain van. Én sosem adtam fájdalomcsillapítót és kupot is csak egyszer. Pedig 3asával jöttek a fogai és már 15 megvan 16 hónaposan
2020. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok,

A 16 próbál kibújni. 1 fog mindig lemarad a bujásban😅mindig dentinox és anaftyn baby mert az puhitja az inyt.bár már nem hagyta azzal kenni mikor nagyobb volt, inkább az első 8 nál

2020. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én szoktam neki adni mert sokszor hiába kenegetem. Ma se aludtam még semmit. Minden foggal megszenved
2020. dec. 25. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent adtam neki.


Rendszeresen semmit nem hasznàlt a foggél.

Nurofennel bekentem, vagy adtam egy felet.

De csak az áttörés előtt.

Minden foga párban vagy 4-esével jött.

És az állítás ellenère volt 38 fokos láza minden más tünet nélkül, ami az áttörés napján megszünt

2020. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha szoktál akkor minek kérdezed? Amúgy dentinox.
2020. dec. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen baby. Nekünk csak az segített.
2020. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt a kérdés adjak-e neki, hanem hogy ebben az esetben van-e értelme kenegetni. Mivel rohadtul nem tudom épp melyik fáj
2020. dec. 25. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen babája válogatja. Nálunk az egyiknél csak a Nurofen használt, ő lázongott is rendszeresen minden fogánál, meg pirosfenekű hasmenése is volt, meg kijött az ekcémája is... (A kisebbik csak többet szopott, talán egyszer adtam neki Dentinoxot, de fogalmam sincs az hatott-e. Bár vele meg úgysem aludtunk sosem.) Szerintem ha nem fogadja el a hűtő rágókát, és nem használ a Dentinox egy óra múlva se, mert továbbra is sír élesen, és nem bír elaludni, éjszakára adj neki egy Nurofent, de három napnál tovább azért ne.
2020. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!