Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy a fogzás...

Lehetséges hogy a fogzás miatt van?

Figyelt kérdés

1éves a kislányom most jön az 5.fogacskája.

Eddig amikor jött a foga (szerencsére az alsó 2 ill. felső 2 egyszerre jöttek, na szóval amikor jöttek a feneke ill puncija teljesen tele lett apró hólyagokkal ami nagyon fáj neki, oda nyúlkál, sír, már minden pelenkázásnál fürdetem, most oda jutottam hogy hagyom pelenka nélkül hogy ne csípje neki, a pelenkát mindig időben ki veszem alóla azért gondoltam hogy a fogzás miatt lehet, ill. az arca is nagyon nagyon piros mint ha melege lenne valamikor ez elmúlik. Valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata?


2021. jan. 14. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a gyerekorvosnak, védőnőnek. Így látatlanban nem kellene egy pár sorból leírt dologból diagnosztizálni anonim idegeneknek.
2021. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!