Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Rágcsalánc? Szerintetek megéri?

Rágcsalánc? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a rágcsaláncról? Tényleg sokat segít a babának a fogzás alatt? A kislányom kapná első születésnapjára rokonoktól.

2021. jan. 22. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvoltunk/megvagyunk nélküle.

Engem az "riasztott" el, hogy Aliexpressen árulják a ce minósítés nélküli "orvosi szilikonnak" mondott hozzávalókat, és a magyar webshopok és a wahm mamik 100 %-a abból készíti ezeket.

2021. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a hozzávalók tűntek az egyik mumusnak. Aranyosnak aranyos, nagyon szép mintákból lehetett választani, de eléggé elbizonytalanodtam.. Annyi minden van már a gyerekeknek, elég kiigazodni a dolgokon.
2021. jan. 22. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapjon Clammy puha építőkockát. Többfunkciós, tuti bevizsgált, rágható. ;)

Komolyan mondom (első voltam).

2021. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este én is azt nézegettem. :) Akkor jól gondoltam, hogy a rágcsalánc inkább sztornó. :)
2021. jan. 22. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Fulladásveszélyes. Soha nem vennék a babámnak.
2021. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem a rágómaki érdekelne. Megéri?
2021. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Tök mindegy neki mit rág, vettem neki egy jobb minőségű rágókát, teljesen megfelelt, azt hiszem sophie volt a márka.
2021. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A kisfiamnak rágcsalánca is volt, meg mindenféle rágókája, soha egyik sem kellett neki. Mindent játszott velük, de rágni egyiket sem rágta. Ellenben minden mást igen, ami gyárilag nem arra való... Cukik ezek a láncok,de szerintem teljesen feleslegesek.
2021. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!