Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzástól lázasodhat 2 napja?

A fogzástól lázasodhat 2 napja?

Figyelt kérdés
Kislanyom 1 éves 3 hónapos felül jön neki a két szemfoga alól pedig 1 őrlő fog,folyamatosan ömlik a nyála szó szerint napjában 5x 6x kell át öltöztessem, tegnap este kezdődött hogy lázasodik elég nehezen megy le neki, nap közben is bágyadt, inkább fekszik az ágyon, enni sem nagyon akar epp csak csipeget. Megfázásnak nincs jele ,orra nem csorog köhögni nem köhög ma hívtam a doktort párszor de nem vette fel,holnap újra próbálom de ha nem változik szerintem megyünk az ügyeletre, csak azért teszem fel a kérdést mert hátha volt így más is és kapok néhány jó tanácsot ,nem szeretnék szaladni most a kórházba pláne abban a helyzetben ,felek hogy többeljövünk haza mint amivel el megyünk.

2021. márc. 11. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan adj neki lázcsillapítót. Sajnos a fogak elég macerásak, főleg hogy ennyi jön most neki egyszerre. Mutasd meg a dokinak, hogy megnyugodj. De én úgy gondolom, hogy itt most a fogacskák a ludasak,
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!