Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Valaki, akit nem viselt meg a...

Valaki, akit nem viselt meg a fogzás időszak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallom, hogy "oké, most végig alussza az éjszakát, na de majd ha jön a foga...!!!" "Na majd nem alszotok...!!!" (2 és fél hónapos a lányom). Van olyan, akinek lightosabb volt a fogzás? Meddig tartott? 10 percenként kelt a gyerek éjjel? Meséljetek légyszi, nálatok hogy alakult? Elején aludt, aztán borult minden? Tudom, hogy másra nem szabad alapozni, mert minden baba más. De mégis kíváncsi lennék... :)

2021. ápr. 16. 11:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Fiam 3hósan kezdte a fogzást, de csak 8hósan jött ki az első.

Nappal sokszor nyűgös volt, de este nem kelt sűrűbben sose. 3-4x kelt cicizni átlagban 1 éves koráig.

Az első 4 fog volt nehezebb, ment a hasa elötte, meg matrica baba volt. Le se lehetett nappal rakni 1-1 napokon. 2hó alatt jött ki az a 4 fog.


A többi úgy kijött, észre se vettem. 12hósan a ciciről leszoktattam, azóta 1x kel inni. Kerek 2éves.

2021. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
A fiamat gyötörte a fogzás nagyon, alig akart enni, inkább erre hatott ki, nem az alvásra. de idáig csak az első 4 foggal volt gond. Most az 5.et., 6.at észre sem vettük. Nekünk alapból jó alvó a gyerek, kb 4 hónapos kora óta este 9, fél10től reggel 8-9ig alszik, nem ébred. Ritkán, ha kidobja a cumit, vagy szomjas. Most 14 hónapos
2021. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
A lányomnak egyszerre 2-3 foga bújt ki, 1 hónapos szünetekkel. Minden ilyen alkalommal belázasodott 1 napra. Plusz hasmenéses széklet és kisebesedett popsi, hiába pelenkáztam át azonnal. Csak azokon az estéken nem aludt jól, de másnapra minden oké volt. Az első 3 db foga 7 hónaposan bújt ki neki. Ő amúgy mindig jó esti alvó volt, ezek viselték meg, meg a mozgásfejlődési ugrásokkor aludt rosszabbul, de csak pár napig.
2021. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

Mindjárt kapok egy nagy nullát irigységből!

Észre se vettem emikor kibújtak a fogai, egyáltalán nem viselte meg, nem volt lázas, nem fájt neki és nem mi vagyunk az egyetlen ilyen szerencsések, másokat is ismerek akinél ugyanez volt. Az emberek mindent beszélnek össze-vissza nem kell vele foglalkozni.

2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiamat sem viselte meg, de a szepa, a növekedési ugrás igen.
2021. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Én is kapok majd egy nagy nullát irigységből, meg mert biztos hazudok.


Az én lányom jó alvó, nyugodt baba volt. Mi se vettük észre, hogy két foga kibújt. Édesanyámnál voltunk, kint ültünk a teraszon, kávézgattunk, erre a gyerek megfogta a kanalat, és odakoccantotta a fogához. Nézek a gyerekre, majd anyámra: ez nem a foga volt? Megnéztük, és már 2 kis fehér fogacskája kibújt.

2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az első fogánál egyetlen egyszer éjszaka sírva ébredt és ennyi volt.
2021. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Na itt is van. A 4. Válaszadó 40%. Mégis mi rosszat mondott szerencsétlen? Vagy itt csak az az elfogadott, akinek 24-ből 24-et ordított a gyereke? Kész vicc.
2021. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem értem pl az elsőnél, aki írja, hogy 3 hónaposan már fogzott de csak 7 hónaposan bújt ki az első...honnan tudod,hogy 3 hónaposan a fogzástól volt nyűgös? Mondta?

Kisfiam is nyügösebb néha és igényli hogy vele foglalkozzak, de nem fogom arra,hogy fogzik.


Amúgy az első kislányom fogai úgy kibújtak észre sem vettük.

2021. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

9!

Úgy, hogy ömlött a nyála, ha bekenytem az inyét látszott rajta hogy jobb neki, folyamat fel volt dagadva elöl az inye. Illetve meg mert a gyerekorvos is mondta. Onnan tudtuk....


Azért mert 8hósan jött ki neki az első, attól még a fogcsírák mozognak, ez is zavarja, már honapokkal elöbb...

1es voltam.

2021. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!