Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás után alig étvágy - mi...

Fogzás után alig étvágy - mi használhat?

Figyelt kérdés
Babám 1 hétig erősen fogzott, nagyon megszenvedte, láz, hasmenés...kibújtak a fogak 3 napja, viszont az étvágya nem jön vissza. Eddig olyan jó evő volt, most még a tápszert is visszautasítja. Kb ha 200 ml-t megeszik, meg pár kanál pürét csak. Ez rendeződni fog? Van valami tippetek mit lehetne tenni az étvágy javításáért? Így is fogyott már egy csomót, nem szeretném ha többet fogyna :(

2022. ápr. 30. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

enyém is így van vele. 2 alsó foga kijött, étvágy meg elment.

ha amúgy mozgékony meg jókedvű en akkor nem piszkálom. milyen időközönként és hányszor kínálod?

2022. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háromóránként, ahogy eddig evett. azokkal is kínálom amiket eddig szeretett, de kevés sikerrel.
2022. ápr. 30. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős?

én azt csináltam hogy a főbb étkezéseket megtartottam, reggeli 7kor, ebéd 1kor vacsi 7kor. közte meg kínáltam mikor láttam rajta, hogy enne. ha nem evett akkor visszatértünk rá alvás előtt vagy utána.

2022. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet, köszi!

amúgy 9 hónapos :)

2022. ápr. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!