Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Itt most négy fog jön egyszerr...

Itt most négy fog jön egyszerre ? Létezik hogy a kis metszô hamarabb jön mint a nagy ?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 5. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem így néz ki a fogzás.
2023. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez mi ?

Mert ahol van a kis res ott érezni a fogát

2023. febr. 5. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a rés az csak ínynek a húsa. Valszeg most szállnak le az ínybe a fogak, de abszolút nem bújnak ki még.
2023. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondom h kint van a foga ahol van a res, kockg a kanal
2023. febr. 6. 10:11
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez ugyanazon a napon van, csak veletlenul a fogzas temakorbe tettem fel , pedig a babakba akartam.

Nem tudom ezzel mi a baj . Es miert nem lehet normalisan valaszolni. Na de mindegy. Legyen neked szep napod :)

2023. febr. 6. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszoltam. Max neked nem tetszik a válaszom.

Akkor sem fogzás ez. Szerintem.

2023. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerdező,en latom a rest,fiamnak is ilyen szokott lenni az inye ha jon a foga,es nekunk sem sorba jottek a fogak,alul kijott negy,aztan felul ketto.

Sőt,alul sem a kozepso ketto jott ki eloszor,hanem az egyik oldalon a szemfog melletti.

(Remelem ertheto,tudom a fogak elneveuesét,de nem pontosan tudom megjegyezni melyik melyik,ugyhogy kerlek ne nezzetek bolondnak😅)

2023. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszodat!

Igen , ott kibújt mostmár a foga ahol a rés volt. Úgyhogy úgynézki nem a középső bújt először .

Nagyon szenvedünk még mindig, úgyhogy valószínű még valamelyik fogacska érkezik. 🙏🏼

2023. febr. 9. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a hetedikkel küzdünk jelenleg felül jön most ☺
2023. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!