Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet fogzás miatt? 21...

Lehet fogzás miatt? 21 hónapos kisfiam napok óta nagyon étvágytalan. A kedve jó, sokat van a keze a szájában és a nyála is több. 16 foga van már, de ez akkor volt jellemző rá mielőtt áttört a fog. Ugyan nem látok be a szájába olyan hátra,

Figyelt kérdés
de nem hiszem, hogy ezen a szinten tartana.
2023. márc. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában onnan tudom, hogy nemsoká áttörik a fiam foga, hogy étvágytalan. Nála ez egyértelműen a fogzás következménye, szóval simán lehet a tiédnél is. Akkor is, ha eddig nem volt.
2023. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rá is jellemző volt közvetlenül az áttörés előtt, de tekintve, hogy most lett több nyála és kezdte el piszkálni szerintem attól még távol áll
2023. márc. 27. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam kisebb ezért nem tudom biztosra, de mostmár az őrlő fogai a sorosak nem? Azok jönnek a legnehezebben, ráadásul szerintem az állkapcsa is fájhat, azért nem eszik.
2023. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó 4 nagy örlő jön igen, a kicsik lint vannak meg a szem is
2023. márc. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!