Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az elviselhetetlen sírástól...

Az elviselhetetlen sírástól számítva meddig tartott?

Figyelt kérdés
2 hete megyek és én már nem bírom ..
2023. ápr. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi idos? Biztos, hogy a foga? Hanyadik jon eppen? Etelallergia gyanuja nem merult fel?
2023. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, hogy pontosan mi a gond, mert ezt így nem lehet értelmezni.
2023. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
6 hónapos első fog, az öklét illetve mindent ami a szájába kerul rágja és közben üvölt! Eves után is. Próbáltam a tapszert, hogy esetleg kevés lenne a tejem de nem fogadja el. A tarkoja pöttyös de az inkább meleg kiutes de hétfőn meg mutatom dokinak, egyébként a teste nem kiütéses ( most kezdtük a hozzataplalast a sírás viszont 2 hete pokoli) nem szeles, és a kaka is rendbe van. Zöldfülű vagyok, de csak a fogra tudok gondolni. Egyszerűen semmi segitségem bár 29 vagyok de úgy érzem magam mint egy tini anya,indít is sírós babám volt de most a hatodik hónapra elfáradtam és azt érzem sose lesz könnyű/könnyebb.
2023. ápr. 15. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Dentinox fogínygél a leghatásosabb fogzásra. Gyógyszertárban kapható.

Szükség esetén éjszakàra adjál neki nurofen vagy panadol fájdalomcsillapítót! Ne szenvedjen szegényke.

2023. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőt csinálom és ennek ellenére is sír. A dentinox csak fel-1 órára segít a nurofentol meg már felek hogy hozza szokik a szervezete.
2023. ápr. 15. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Mikor kezdetek a hozzataplalast es mivel? Utana kezdodott a siras, vagy mar elotte?
2023. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is siros babam volt az elso, es a tejfeherje es a csendes reflux okozta, mikor azt kivezettem az etrendbol, es nagyon sokszor rovidebb ideig szoptattam, az segitett, illetve a hordozas kendoben, majd csatos hordozoban, mert hgy fuggolegesben volt.
2023. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak par napja a sírás pedig előtte.

Utolsó tej fehérje alatt mire gondolsz? Bocsi a buta kérdésért. Tejtermékek?

2023. ápr. 15. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Az osszes tejtermek, tapszer (ami nem tejfeherjementes), tejpep, illetve a bolti eteleknel cimket olvasni, mert a parizsitol a fagyasztott sultkrumplin at a kekszekig barmiben lehet tejszarmazek.
2023. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!