Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor fog már ki jönni? Fogzás.

Bettus21 kérdése:

Mikor fog már ki jönni? Fogzás.

Figyelt kérdés
A lányom 6 nap mulva 5 honapos ,már 2 honapos korátol nyálal,de az utobbi egy honapban már nem birunk vele,állando jellegel sir,nyügös,mindent a szájába vesz,a tarkoján apro szuros pöttyök is már megjelentek,szöval nagyon rosszul viseli,a lehetö legrosszabbul.Meddig kell még várnunk hogy kibujjon az elsö? A többi fogaknál is ilyen rossz lesz? Ha az elsö fogak ki bujását ilyen roszul viseli a többi is ilyen rosz lesz??

2012. márc. 8. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom épp ma 8 hónapos és teljesen fogatlan még. Amit leírtàl ilyen jelekre, kb 3 hónapos korától hittük, hogy fog....tehát szerintem a helyes válasz bármikor...ma vagy hónapok műlva is akár....
2012. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( Köszi :(
2012. márc. 8. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Első lányommal 5-6 hónaposan kezdődött a fogmizéria, 10,5 hónaposan jött ki az első. És sajnos igen, mind hasonlóan nehéz volt. Leszámítva az utolsó rágó fogakat, de azok már kb. 3 évesen jöttek neki, akkor valahogy már nem zavarta. :o)

Szerencsére azért nem folyamatos ez a nyűglődés.

Motoszkálnak egy darabig, aztán megnyugszik, és pár hétig semmi nyűg...

2012. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van valakinek hogy ilyen sokáig is elhuzodik? köszi szépen..
2012. márc. 8. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hete tart igaz az én kislányom 2 éves de 3 foga jön egyszerre ebből 1 van még csak kint.És igen valószínű h a többit is ilyen rosszul fogja viselni.Enyémnek is 5-6 hónaposan kezdődött és 10 hósan jött ki az első....nekünk nagyon bevált a Chamomilla.
2012. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B-Veronika válasza:

Szia!

Az én kisfiam nem töltötte be az 5 hónapot, amikor kibújt az első fogacska, pár nap múlva a második követte. Éppen ennyi idős volt, mint a te babád.Ha nehezen alszik, mindenképpen csillapítsd a fájdalmát. Nekünk a Viburcol kúp bevált, ez nem gyógyszer, hanem homeopátiás készítmény, naponta 2-szer nyugodtan adhatod. Én az éjszakai alvás előtt mindenképpen adok egyet a kisfiamnak.

Szintén nagyon jó a Susp. Anaesthetica- gyógyszertárban készítik fogzásra, bekened a baba ínyét vele, és elzsibbasztja. Hűtőben kell tartani.

Ha semmiképpen sem boldogulsz ezekkel, akkor ott a Nurofen szirup, vagy az Algoflex baby, de ezek ugye gyógyszerek. Ezeket akkor adtam- adom csak, ha a babám éjjel sír, nem alszik. Ha bajban lennél az etetéssel, vagy más kérdésed van, kérdezz, igyekszem segíteni. Mi 14 hónaposak vagyunk.

Akkor lesz a fogacska az íny felszíne alatt, ha az ínye kb. 2-3-szorosra duzzadt a többihez képest, tehát nem vékony, nincs egy éle az ínynek felül, és vörös.

2012. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!